Vabariiklikult geograafiaolümpiaadilt suurepärane tulemus!

Loomise kuupäev 10.05.2024

Tartus toimus 3.–4. mail 2024. geograafiaolümpiaadi vabariiklik voor, kus meie kooli 7. klassi õpilane Risto Klee oli võistlustules. 

Olümpiaadil oli kokku kolm vooru, kus igaüks oli omaette väljakutse. Esimesena seisid osalejad silmitsi maastikuvõistlusega, kus tuli mitmekülgseid teadmisi ja osavust rakendada. Risto suutis selles voorus kõiki üllatada, võites kindlalt esikoha ning näidates üles suurepärast orienteerumisoskust ja nutikat lähenemist ülesannetele.

Järgmises voorus oli aeg teadmiste ja oskuste mitmekesisust näidata multimeedia testis ja kirjalikus töös. Kuigi Risto pidi mõnes küsimuses punkte loovutama, ei heitnud ta meelt, vaid jätkas püüdlikult oma parima tegemist. 

Kui lõpuks punktid kokku löödi, oli pinge laes. Risto oli suutnud koguda muljetavaldava 80,5 punkti, jäädes võitjast vaid kahe punkti kaugusele. Tema tulemus oli piisav, et teenida välja II järgu diplom! 

Risto saavutus oli mitte ainult tema enda, vaid ka kogu kooli ja kindlasti ka lähedaste jaoks suur rõõmupäev. See oli tõestus tema pühendumusest, töökusest ja tahtest jõuda oma eesmärkideni.

Suurepäraseid saavutusi ka tulevikus, Risto!

 

Tänu õpetaja Tiiu Lõhmusele, kelle juhendamisel ja toetusel Risto oma võimed ja potentsiaali täielikult realiseeris! 

Viimati muudetud 10.05.2024.